Atostogos? Tik ne čiuožėjoms!

ATOSTOGOS? TIK NE ČIUOŽĖJAMS! 🌞 Аr žinote, kodėl VASARĄ ČIUOŽĖJOS NESIILSI? Tuo metu, kai visi kiti mėgaujasi paplūdimio malonumais, šios darbščiosios bitutės dūzgia ant ledo, kad net snaigės tirpsta! Darbštuolės čiuožėjos ir jų trenerės žino, kad vasara – pats geriausias laikas ruošti naująją programą, su kuria galės pasirodyti varžybose visą ateinantį sezoną, todėl vasaros laikas – ypač vertingas.

Dauguma dailiojo čiuožimo šokėjų vasarą įsivertina savo pažangą ir būtent vasarą keičia inventorių, su kuriuo atliks savo atliekamą – naująją programą.

Prasidėjus vasarai įsibėgėja ir čiuožimo stovyklų sezonas. Stovyklos metu yra tobulinami čiuožimo įgūdžiai, kurie bus pravartūs naujo sezono metu. Todėl naujajai programai dažniausiai reikalingas ir naujas inventorius.

BŪTINI ATRIBUTAI DAILIOJO ČIUOŽIMO MEISTRIŠKUMUI DIDINTI:
https://dm.vebsaitas.eu/prekes/ciuozimas/dailiojo-ciuozimo-paciuzos/dailiojo-ciuozimo-paciuzos-su-pavazomis-edea-overture-rotation/
https://dm.vebsaitas.eu/prekes/ciuozimas/dailiojo-ciuozimo-paciuzos/paciuzos-risport-ppg303-electra-mk-flight/
https://dm.vebsaitas.eu/prekes/ciuozimas/pavazos/pavazos-mk-professional/
https://dm.vebsaitas.eu/prekes/ciuozimas/paciuzu-batai/dailiojo-ciuozimo-paciuzu-batai-risport-ppg129-rf3-pro/

Treniruokis stilingai! Turbūt pastebėjai, jog daugumos čiuožėjų treniruočių apranga – juoda. Gal juoda spalva ir lieknina, tačiau kartu ji neleidžia mokytojui pastebėti teisingai ištiestų kelių. Ant ledo juodai rengiasi dauguma čiuožėjų, todėl ne tik mokytojai, bet kartais ir mamai sunku tave atskirti nuo kitų mokinių. Treniruotės yra svarbios ne mažiau, nei tavo aprangos spalva. Išlik stilinga su nauja Intermezzo apranga.

STILINGAM ĮVAIZDŽIUI TRENIRUOTĖSE:
https://dm.vebsaitas.eu/prekes/ciuozimas/ciuozimo-svarkeliai/ciuozimo-svarkelis-intermezzo-6597/
https://dm.vebsaitas.eu/prekes/ciuozimas/ciuozimo-kelnes/ciuozimo-kelnes-intermezzo-5330/
https://dm.vebsaitas.eu/prekes/ciuozimas/ciuozimo-svarkeliai/liemene-intermezzo-6592/
https://dm.vebsaitas.eu/prekes/ciuozimas/ciuozimo-svarkeliai/trumpa-liemene-intermezzo-6606-betsa/

Talpiuose bei dailiuose čiuožimo krepšiuose tilps ne tik tavo nauja apranga bei pačiūžos, bet ir visi būtiniausi čiuožimo aksesuarai. Į stovyklą neškis vieną talpų krepšį, kuriame galėsi susidėti ir lengvai rasti visus čiuožimo treniruotėms skirtus drabužius, aksesuarus ir treniruoklius.

ČIUOŽIMO KREPŠIAI:
https://dm.vebsaitas.eu/prekes/ciuozimas/ciuozimo-krepsiai/paciuzu-krepsys-edea-ac0054-cube-bag/
https://dm.vebsaitas.eu/prekes/sokiu-baleto-ciuozimo-aksesuarai/sokiu-krepsiai/sokiu-krepsys-bloch-a5328-troupe-duffel-bag/

Ko nepamiršti pasiimti į treniruotes ar stovyklą, kad vėliau nereikėtų skolintis iš draugų? Šokdynės, antkelių, treniruoklio-spinner’io, pirštinių ir apsauginių šortų.

NEPAMAINOMI ČIUOŽĖJŲ PAGALBININKAI:
https://dm.vebsaitas.eu/prekes/sokiu-baleto-ciuozimo-aksesuarai/kuno-apsaugos-sokiams/antkeliai-bunheads-bh1650/
https://dm.vebsaitas.eu/prekes/sokiu-baleto-ciuozimo-aksesuarai/sokiu-treniruokliai/suoliuku-ir-suktuku-treniruoklis-risport-spinner/
https://dm.vebsaitas.eu/prekes/ciuozimas/pirstines-galvos-apdangalai/ciuozimo-pirstines-wifa-protectiv/
https://dm.vebsaitas.eu/prekes/ciuozimas/kuno-apsaugos-ciuozimo-aksesuarai/apsauginiai-ciuozimo-sortai-intermezzo-5334/